دستگاه کانتینر ازت مایع و مخازن کرایوژنیک

دستگاه کانتینر ازت مایع و مخازن کرایوژنیک به منظور نگهداری اسپرم و جنین در طرح های مختلفی ساخته شده اند. رایج ترین آنها تانک ذخیره نیتروژن به جهت نگهداری امن نیتروژن (ازت) مایع است؛ همچنین مخازن انتقال بخار و مخزن های دو منظوره نیز از دیگر طرح های مخازن کرایوژنیک هستند.

Nitrogen transport container

کاربردهای کانتینر حمل ازت

کانتینرهای حمل ازت در صنعت دارویی کاربردهای مهمی دارند. این کانتینرها از نظر ایمنی، حفظ کیفیت و حمل و نقل مواد حساس و حاوی ازت بسیار مؤثر هستند. در ادامه به برخی از کاربردهای کانتینرهای حمل ازت در صنعت دارویی اشاره خواهم کرد:

1. حفظ داروهای حساس به اکسیژن: برخی داروها و مواد شیمیایی در دستگاه‌های تولید و فرآوری دارویی به اکسیژن حساس هستند. استفاده از کانتینرهای حمل ازت، باعث حفظ کیفیت و پایداری این داروها و مواد شیمیایی می‌شود.

2. حمل نمونه‌های آزمایشگاهی: در آزمایشگاه‌های دارویی، نمونه‌های حاوی ازت مانند نمونه‌های خونی و بافتی برای تشخیص بیماری‌ها و انجام آزمایش‌های مختلف استفاده می‌شوند. کانتینرهای حمل ازت قادر به حفظ این نمونه‌ها در شرایط ایمن و مناسب برای آزمایشات هستند.

3. حمل و نقل مواد آلاینده: در برخی فرآیندهای تولید دارویی، استفاده از مواد آلاینده به طور معمول صورت می‌گیرد. این مواد ممکن است حاوی ازت باشند و برای حمل و نقل ایمن آن‌ها نیاز به کانتینرهای حمل ازت است.

4. حمل و نقل مواد اولیه: برخی مواد اولیه دارویی نیاز به حفظ شرایط خاصی نظیر دما و فشار دارند تا کیفیت آن‌ها حفظ شود. کانتینرهای حمل ازت قادر به ایجاد محیطی کنترل شده برای حمل و نقل این مواد اولیه هستند.

5. ذخیره‌سازی و حمل محصولات نهایی: پس از تولید داروهای نهایی، برای حفظ کیفیت و ایمنی آن‌ها در طول حمل و نقل و ذخیره‌سازی، می‌توان از کانتینرهای حمل ازت استفاده کرد.

استفاده از کانتینرهای حمل ازت در صنعت دارویی به عنوان یک راهکار حمل و نقل امن و موثر، به حفظ کیفیت محصولات و افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.

فروش انواع کانتینرهای برند HEYI و ANTECH

کانتینر (تانک) حمل ازت نیتروژن مایع YDS برند HEYI

این سری کانتینرها(مخزن نیتروژن مایع) مناسب حمل و نقل با دیواره های جانبی و پایینی است که به ویژه برای نمونه های بیولوژیکی که نیاز به حمل و نقل مکرر یا طولانی دارند طراحی شده اند.

سری YDS از آلیاژ آلومینیوم سبک وزن با مقاومت بالا با چندین لایه عایق حرارتی ساخته شده است که ایمنی، سبکی و کارایی مخازن نیتروژن مایع را تضمین می کند.

ویژگی های اصلی:

 • ساختار آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا و سبک وزن؛
 • کاهش تبخیر سطح پایین؛
 • درب قابل قفل برای ذخیره سازی ایمن نمونه های بیولوژیکی؛
 • ژاکت بیرونی برای محافظت بیشتر از ظروف نیتروژن مایع؛
 • ساختار پشتیبانی داخلی پایداری و قابلیت اطمینان مخزن را در طول حمل و نقل تضمین می کند.
 • سبد مسافرتی اضافی (پایه چرخدار) برای جابجایی آسان.
 • پمپ انتقال نیتروژن مایع اضافی برای ریختن آسان.
CONTAINER2
خرید تانک ‌های حمل ازت Yds
ANTECH CRYOTRANS TANK

تانک ازت (نیتروژن مایع) CryoTrans 

ظروف ذخیره سازی نیتروژن مایع (تانک ازت) سری کریو ترانس برای نگهداری و حمل و نقل در فواصل کوتاه مقدار کمی نیتروژن مایع طراحی شده است. برای ایمنی به حلقه های محافظ لاستیکی و پد پایینی پیشوند مجهز شده است. پایه غلتکی فولاد ضد زنگ برای حمل و نقل راحت اختیاری است.

سری CryoTrans به طور گسترده در دامپروری و آزمایشگاه ها استفاده می شود.

ویژگی های کلیدی

 • ساختار آلومینیومی قوی و سبک
 • تبخیر نیتروژن مایع کم
 • طراحی منحصر به فرد حمل و نقل نیتروژن مایع
 • گواهی CE

 

لوازم جانبی مهم تانک کرایوترانس

 1. خط کش سطح نیتروژن مایع
 2. توزیع کننده نیتروژن مایع
 3. پایه غلتکی
cryotrans tank brochures