درباره ما

شرکت دام نوژن سرو پارس، یکی از شرکتهای پیشرو در حوزه فعالیت خود بوده  که با شرکتهای زیر مجموعه خودبالغ بر سی سال است که در این صنعت فعالیت می نماید.شرکت نوژن متشکل از سه شرکت بزرگ و مطرح، شامل شرکت‌های اندیشه‎‌های سبز نوین(آسان)، گروه دامپروری رنجبران و گروه صنعتی چالتافارم می‌باشد که در زیر به معرفی شرکت های فوق می پردازیم. 

ASAN GROUP

شرکت اندیشه‌های سبز ایرانیان نوین (آسان)

شرکت آسان، در سال 1383 تاسیس شد و در حوزه تامین مواد ژنتیکی، ارایه خدمات اصلاح نژادی، آموزش، تفسیر داده‌ها، مشاوره و تامین دام زنده، به عنوان نماینده انحصاری شرکت‌های معتبر فوق‌الذکر در ایران و منطقه، فعالیت می‌کند.

گروه دامپروری رنجبران

دامپروری رنجبران از سال 1335 در اطراف شهر تهران احداث گردیده و هم اکنون توسط نسل چهارم خانواده رنجبران اداره میگردد که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیر خام و گوشت بشمار میرود که روزانه بیش از50 تن شیرخام تولید میکند. اهداف این دامپروری شامل تولید شیر خام به میزان 100تن در روز، تولید گوشت و ایجاد دامپروری گاو گوشتی و همچنین تولید و پرورش تلیسه جهت صادرات می باشد.

Ranjbaran Farm group1
chalta farm

مجتمع دامپروری و کشاورزی چالتا فارم

مجتمع دامپروری و کشاورزی صفاری در روستای چالتاسیان دارای 8000 گاو شیری است. این واحد بزرگترین واحد دامی و مدرن ترین واحد تولید دام در استان است که براساس معیارهای جهانی ساخته شده است.

شرکت دام نوژن سرو پارس

شرکت نوژن، یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه خدمات مربوط به تکنیک‌های نوین تولید مثل، تولید و تامین مواد ژنی (اسپرم و جنین)، تامین دام زنده و خدمات اصلاح نژادی (شامل صدور شناسنامه دام، رکوردگیری، تست ژنومیک، تفسیر داده‌ها، انتقال جنین، آموزش، مجری تورهای تخصصی و …) است. این شرکت با بیش از سی سال فعالیت در این صنعت، با شرکت‌های زیرمجموعه خود، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تکنولوژی تولید مثل و خدمات مربوط به آن شناخته می‌شود.

!KNOW ABOUT US MORE

شرکت دام نوژن سرو پارس به عنوان نماینده انحصاری شرکت‌های برجسته از جمله J.L.G Enterprizen، Bovi Trac، Cutting Edge Genetics، Global Ag Alliance و Trans Ova Genetic از ایالات متحده آمریکا و نیز نماینده انحصاری شرکت Hunland از کشور هلند در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت آمادگی تامین هر نوع دام زنده، جنین و اسپرم منجمد اعم از تعیین جنسیت شده و معمولی از نژادهای مختلف گاو را داراست و همچنین تمامی خدمات اصلاح نژادی را به دامداران داخل و خارج از ایران ارائه می‌دهد.

شرکت نوژن با هماهنگی و مشارکت با شرکت‌های زیرمجموعه خود، با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، در نظر دارد در بازارهای بین‌المللی نیز حضور مستمر داشته باشد. با تلاش برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده، شرکت نوژن به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید مثل و خدمات مربوط به آن، به دامداران داخل و خارج از کشور خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.

Livestocknewgen@gmail.com
NEWGEN TEAM